HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Dr. Matthias Rath opowiada o farmacji i kartelach

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

Dr. Matthias Rath opowiada o farmacji i kartelach
Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy
Źródło: http://www4pl.dr-rath-foundation.org/FILM:   http://www.youtube.com/watch?v=YgoCOxgI85M


     Aby wesprzeć tę kampanie, wystarczy przesłać wiadomość email na adres: : Info@dr-rath-foundation.org
lub podany na naszej stronie internetowej: http://www4pl.dr-rath-foundation.org/

Od spotkania 13 marca 2012 roku w Berlinie Dr. Rath wzywa ludzi w Niemczech i w całej Europie, aby wzięli na siebie odpowiedzialność. Jest to wezwanie, aby budować wspólnie demokratyczną Europę dla ludzi i przez ludzi -- budować nowy świat oparty na zdrowiu poprzez prewencję i zwalczanie chorób. Dostępne wyniki badań naukowych opartych na naturalnych środkach dają do zrozumienia, że można zmniejszyć wiele powszechnych chorób do ułamka ich obecnego rozmiaru. Ale ten wspaniały „świat bez chorób" nie jest nam dany - ponieważ każda z nich jest dla przemysłu farmaceutycznego miliardowym zyskiem! Jeśli chcemy stworzyć świat bez chorób dla naszych dzieci: musimy się zaangażować. Teraz!

13 listopada 2007 r., w Oświęcimiu na terenie byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz miało miejsce historyczne wydarzenie. W tym mieście -- miejscu, w którym popełniono największe zbrodnie przeciwko ludzkości -- powstał plan nowej Europy. Biorąc pod uwagę zarówno rolę karteli petrochemicznego i farmaceutycznego w II wojnie światowej, jak również zbrodnie zapoczątkowane w Auschwitz, ocaleli z Auschwitz mają moralne prawo ponownie, być może po raz ostatni, zabrać głos żądając „Europy dla ludzi, przez ludzi".
http://www.eu-referendum.org/english/petitions/europe_for_the_people_info.html

Ocaleli z Auschwitz przekazali dalej na ręce Dr Ratha i Fundacji pałeczkę „Sztafety życia, sztafety pamięci" wraz z przesłaniem dla przyszłych pokoleń „Nigdy więcej!". Przemówienie Dr Ratha z uroczystości wręczenia pałeczki udokumentowane zostało tutaj:
http://www.relay-of-life.org/speech/speech.html


FOLLOW US on FACEBOOK: https://www.facebook.com/fundacjazdrowia
Prawda Nas Wyzwoli
Podaj dalej linka


   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 0+7=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2022 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.