HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

STOP GMO - Izabella Miko

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A


STOP GMO
Izabella Miko
     Jest sprawą oczywistą, że dla każdej osoby dla której środowisko przyrodnicze jest ważnym musi wykazać się troską o naszą przyszłość, o zagrożenia dla świata żywego.

Dlatego też z całego serca popieram akcję STOP GMO
.

Rośliny modyfikowane genetycznie stosowane w rolnictwie (poza laboratorium) bez wątpienia stwarzają nie tylko potencjalne, ale i realne zagrożenie dla różnorodności biologicznej i funkcji spełnianych przez ekosystemy. W opinii koncernów, nastawionych tylko na zyski finansowe, istnieje możliwość stworzenia warunków do współistnienia upraw roślin transgenicznych w sąsiedztwie produkcji ekologicznej i konwencjonalnej .

R E K L A M A

Istnieją jednak niepodważalne najnowsze badania naukowe, które wykluczają możliwość takiej koegzystencji bez szkodliwych skutków środowiskowych i zdrowotnych spowodowanych niekontrolowanym przenikaniem GMO do naturalnej biosfery i łańcucha żywieniowego.Wiele produktów sprzedawanych nawet w sklepach z żywnością ekologiczną zawiera dodatki GMO i nie są w żaden sposób oznakowane.

Kupując zwykłe produkty nie można świadomie zrezygnować z GMO. Nie można zapewnić bezproblemowego sąsiedztwa uprawy GMO i tradycyjnej. Pyłek roślin GMO przenosi się na sąsiednie pola, które miały być wolne od GMO i przestają nimi być .Musi minąć jeszcze kilka dobrych lat, które musimy wykorzystać na dokładne i obiektywne badania nad wpływem roślin transgenicznych na zdrowie zwierząt doświadczalnych, hodowlanych, a także na człowieka .

R E K L A M A

Polska jak dotąd jest krajem z żywnością której smak i zapach jest niepowtarzalny.

To za polskim chlebem na zakwasie tęsknimy na emigracji.

Zachowajmy czystość naszych upraw i hodowli, bo proces jest nieodwracalny. Poczekajmy i skorzystajmy z efektów głębszych i długotrwałych badań nad konsekwencjami zdrowotnymi stosowania GMO.

Izabella Miko
http://ekomiko.pl


   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 4+4=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2021 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.